• Ви знаходитесь тут:

• Головна
  • Новини
  • Спортивні змагання з легкоатлетичного кросу в залік обласної спартакіади школярів.

2017-10-13

13 жовтня 2017рокку в м.Пирятин відбулися спортивні змагання з легкоатлетичного кросу в залік обласної спартакіади школярів. Збірну Лубенського району та Засульської ОТГ представляли юні спортсмени Н.Булатецької, В.Булатецької,Духівської та Снітинської школи.
У загальнокомандному заліку школярі району та ОТГ зайняли почесне третє місце , серед представників районів та міст області. Особливо вдало виступив Бондаренко Роман (Нижч/Files/images/VbD9ProrPXs.jpgебулатецька ЗОШ І-ІІ ступенів), який став бронзовим призером на дистанції 1000 метрів-2.59.7 , а Панченко Діана та Федченко Марія (Духівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) та тій же дистанції ,зайняли четверте та п’яте місце. Інші учасники команди фінішували відповідно: Прокопенко Олег (Духівська ЗОШ)-7місце, Циганіна Софія(Н.Булатецька ЗОШ)-9 місце , Матейко Владислав (В.Булатецька ЗОШ)-8місце , Панасенко Станіслав (Духівська ЗОШ)-14 місце , Форись Єлизаета (Снітинська ЗОШ)-15 місце.
Тож бажаємо нашим спортсменам наснаги та вдалих виступів у наступних змаганнях.