Змагання з легкоатлетичного кросу

2017-10-05

5 жовтня 2017 року на базі Калайдинцівської ЗШ І-ІІІ ступенів відбулися змагання з легкоатлетичного кросу,серед школярів Лубенського району та Зсульської ОТГ в залік районної Спартакіади. У змаганнях взяли участь понад 100 учнів з 13 ЗНЗ району.

Чемпіоном змагань серед хлопців старшої вікової групи на дистанції 1000 м. став учень Н.Булатецької ЗОШ І-ІІ ст. Бондаренко Роман, з результатом – 2.57с. А серед учениць молодшої вікової групи срібну нагороду виборола Циганіна Софія, учениця 8-го класу,також з нашої школи. ЇЇ результат на кілометровій дистанції 3.53с. Ще двоє представників Н.Булатецької школи посіли також достойні місця: Бондаренко Оксана – 6 ,а Павлик Дмитро,відповідно 7 місце,серед усіх шкіл району та ОТГ.

Слід зазначити ,що Бондаренко Роман та Циганіна Софія відібрані у об’єднану збірну Лубенського району та Засульської ОТГ. І саме вони будуть представляти район та ОТГ на обласних змаганнях з легкоатлетичного кросу в місті Пирятин.