• Новини
  • змагання відкритої першості Лубенського району з легкої атлетики.

змагання відкритої першості Лубенського району з легкої атлетики.

2017-09-30

30 вересня 2017 року на Центральному міському стадіоні відбулися змагання відкритої першості Лубенського району з легкої атлетики. Програма змагань включала такі види:100м , 1000м , штохання ядра , стрибок з місця та естафетний біг 4х100м.Змагалися учасники в таких категоріях:
Дівчата та юнаки 2003р.н. та молодші.
Дівчата та юнаки 2000 , 2001 , 2002 р.н.
Дівчата та юнаки 2000р.н. та старші.
Боротьбу за нагороди вели спортсмени з восьми команд.(Засуля , В.Булатець , Н.Булатець-(Засульська ОТГ),Новооріхіка,Таранденці,Снітин,Духове-(Лубенський район)та Войнихівське ПТУ-53).За підсумкаи змагань команди посіли такі місця.
7місце Войнехівське ПТУ 53 - 14оч.
Змагання пройшли за підтримки Лубенської районної ФСТ «Колос» директор Бортнік С.Ю.

Серед Нижчебулатецької команди призерами стали: Бондареко Роман біг 1000м-3.00.9. , Циганіна Софія 1000м-4.04.1. Друге місце в бігу на 1000м (юнаки 2003р.н.) виборов Павлик Дмитро 1000м-3.33.2. Третю сходинку з бігу та туж дистанцію з результатом 4.20.5. виборола Бондаренко Оксана дівчата 2004 р.н. А в естафетному бігу наші хлопці та дівчата вибороли ,почесну , срібну нагороду.